![besiktas-tirana-maci-hazirliklarini-surdurdu-Sw7yCF1p.jpg](https://habertunceli.com/wp-content/uploads/2023/07/besiktas-tirana-maci-hazirliklarini-surdurdu-Sw7yCF1p-678x381.jpg)
BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde Teknik Direktör Şenol Güneş’in yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman; ısınma koşuları ve pas çalışmasıyla başladı. 5’e 2 çalışmasıyla devam eden antrenman, taktiksel çift kale maçla sona erdi.
Öte yandan antrenmanı başkan Ahmet Nur Çebi de izledi.
Siyah-beyazlılar, KF Tirana maçının hazırlıklarına, yarın saat 19.00’da basına kapalı yapacağı antrenmanla devam edecek.
Bir yanıt bırakın