![galatasaray-yeni-sezona-hazirlaniyor-UekYD7bi.jpg](https://habertunceli.com/wp-content/uploads/2023/07/galatasaray-yeni-sezona-hazirlaniyor-UekYD7bi-678x381.jpg)
AA & Ensonhaber
Yeni sezon öncesi hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisleri’nde başlayan Galatasaray, dün yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Okan Buruk yönetimindeki antrenman dinamik ısınmanın ardından koşu ve iki grup halinde 8’e 2 pas oyunuyla sürdü.
İdman turnuvayla sona erdi
İdman, topa sahip olma çalışmasının ardından dört takımlı turnuvayla sona erdi. Sarı-kırmızılı ekip, bugün yapacağı idmanla hazırlıklarına devam edecek.
![](https://habertunceli.com/wp-content/uploads/2023/07/galatasaray-yeni-sezona-hazirlaniyor-1-aEGj65NH.jpg)
Bir yanıt bırakın