Haluk Levent, deprem için yardım yapan sporcuları açıkladı!

Tüm Türkiye deprem bölgesi için seferber olurken AHBAP platformu kurucusu Haluk Levent, yardım için bağış yapan ünlü spor insanlarını açıkladı.

2 DEPREM OLDU
6 Şubat saat 4.17’de, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin şiddeti Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’ı da sarstı. AFAD, 13.24 sıralarında 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede 7.6 büyüklüğünde bir depremin daha meydana geldiğini duyurdu. Merkez üssünün Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesi olduğu açıklandı.

MERİH DEMİRAL’DAN BAĞIŞ
AHBAP derneği ile birlikte deprem bölgesine yardımda bulunmaya devam eden Levent, dün akşam saatlerinde ünlü isimlerin dayanışma ve yardım amacıyla kendisiyle iletişime geçtiğini şu mesajla duyurdu: Dayanışma adına ilk arayan Kıvanç Tatlıtuğ oldu. 200 bin TL bağış yaptı. Ayrıca lojistik ihtiyaç için destek vereceğini söyledi Ardından Merih Demiral aradı. 1 milyon TL bağış yaptı. Ve sevgili kardeşim Murat K. kardeşim 325.646 dolar bağış yaptı.

Ardından tek tek bağış yapan ünlü isimleri açıklamaya devam eden Levent, “Mert Hakan Yandaş aradı, 200 bin TL bağışladı. Efsane futbolculardan Hakan Balta ve eşi Derya Balta 300 bin TL bağış yaptı. Ve Mustafa Ceceli 200 bin TL, hemen sonrasında Emre Kılınç 150 bin TL bağış yaptı” diye yazdı.

BURAK YILMAZ, ÇAĞLAR VE CENGİZ’DEN DESTEK
“Sevgili Burak Yılmaz 300 bin TL, sevgili Celil Nalçakan 100 bin TL, Aras Bulut İynemli 200 bin TL, İrem Derici 150 bin TL, Çağlar Söyüncü 50 bin euro ve Cengiz Ünder 50 bin euro bağışladı” ifadelerini kullandı.

SPOR CAMİASINDAN DEPREMZEDELERE YARDIM YAPAN İSİMLER

Merih Demiral 1 milyon TL
Emre Kılınç 150 bin TL
Hakan Balta 300 bin TL
Mert Hakan Yandaş 200 bin TL
Burak Yılmaz 300 bin TL
Nevzat Aydın 1 milyon TL
Çağlar Söyüncü 50 bin Euro
Cengiz Ünder 50 bin Euro

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*