MHP Genel Başkanı Bahçeli: Zillete düşenlerin hükmü şafak sökene kadardır


AA & Ensonhaber

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, halkla buluşmalarına Karabük’te devam etti.

Bahçeli, partisinin düzenlediği açık hava toplantısında vatandaşlara seslendi.

MHP’nin Karabük mitingi

Sözlerine başlarken, Karabüklülerin coşkusuna tanıklık ettiğini belirten Bahçeli, “Karabük’te yaşayan her vatandaşımı bağrıma basıyorum.” dedi.

“Maskeleri 14 Mayıs’ta yırtılıp atılacaktır”

Bahçeli, konuşmasının devamında şunları söyledi:

İktidarı ve siyasi ikbali gecenin zifiri karanlığında, zilletin çıkmaz sokaklarında arayan Türkiye muhaliflerinin kalın maskesi, 14 Mayıs’ta yırtılıp atılacaktır. Nitekim zillete düşenlerin hükmü şafak sökene kadardır.

Bahçeli, karar anı gelip çattığında, Türk milleti mührü eline aldığında “PKK ve FETÖ takviyeli zillet ittifakına beden olan partileri ne gören ne duyan ne de bulan olacağını” belirtti.

“Zillet ittifakına Karabük’te geçit yok”

MHP Lideri, konuşmasının devamında şunları söyledi:

Bu kararlılığınız gösteriyor ki zillet ittifakına Karabük’te geçit yok. Bu evet’ler bölücülerin korkulu rüyasıdır, Türk ve İslam düşmanlarına dünyanın dar edecek cesarettir.

“Hiçbir bahaneye sığınmadan geceyi gündüze katacağız”

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönümünün bu yıl içinde kutlanacağını anımsatan Bahçeli, 14 Mayıs’tan sonra Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ikinci dönemine geçileceğini kaydetti ve ekledi:

Terörü bitirmiş; işsizliği yenmiş; enflasyonu düşürmüş; her insanımızı şefkatle kucaklamış; üretim, yatırım, ihracat seferberliğiyle yükseldikçe yükselmiş bir Türkiye gerçeğine hep birlikte ulaşacağız.

Çok çalışacağız. Hiçbir bahaneye sığınmadan geceyi gündüze katacağız. Türkiye’yi, ekmeği, umutları, hedefleri, huzuru büyüteceğiz. Milli birlik ve dayanışma hisarımızı daha da güçlendireceğiz.

“Hepsinin bileğini sandıkta bükeceğiz”

Devlet Bahçeli, yol haritalarını hazırladıklarını dile getirerek, “Önümüze fitne bariyeri dikenleri ezip geçtik.” dedi ve sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Cumhur İttifakı olarak birleştik. Varsın birileri bölücüleri, teröristleri, yedi düveli yanına alsın. Çırpınışları boşuna, hevesleri beyhudedir. Hepsinin bileğini sandıkta bükeceğiz.

Gözden Kaçmasın Devlet Bahçeli’den İyi Partili seçmene çağrı: MHP çatısı altında buluşalım Haberin Detayları
Devlet Bahçeli: Türkiye ne çektiyse koalisyon hükümetlerinden çekmiştir Haberin Detayları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*