![sislide-kafe-baskini-kamerada-2-agir-yarali-8hVD8WIY.jpg](https://habertunceli.com/wp-content/uploads/2023/05/sislide-kafe-baskini-kamerada-2-agir-yarali-8hVD8WIY-678x381.jpg)
Olay, geçtiğimiz perşembe günü saat 23.00 sıralarında Şişli Cumhuriyet mahallesinde meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre, T.M. ve A.C.P. arasında 10 gün önce kavga çıktı. Kavgada darbedilen A. C. P., 6 arkadaşıyla T.M.’nin bulunduğu kafeyi bastı. T.M. ve beraberindekiler silahla karşılık verdi. Kafe bir anda savaş alanına dönerken içeridekiler büyük panik yaşadı.
![](https://habertunceli.com/wp-content/uploads/2023/05/sislide-kafe-baskini-kamerada-2-agir-yarali-1-pMWPv74g.jpg)
A.C. P. (31) ve A.B. (36) çeşitli yerlerinden vurularak ağır yaralandı. Polis yaptığı çalışmalar sonucu T.M. ve G.Ç.’yi saklandıkları lüks rezidansta yakaladı. Yapılan aramalarda pompalı tüfek ve 2 adet Glock tabanca ele geçirildi. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
![](https://habertunceli.com/wp-content/uploads/2023/05/sislide-kafe-baskini-kamerada-2-agir-yarali-2-a1tHQkWO.jpg)
![](https://habertunceli.com/wp-content/uploads/2023/05/sislide-kafe-baskini-kamerada-2-agir-yarali-3-GkYQHmvX.jpg)
Bir yanıt bırakın