![ahmet-nur-cebi-birinci-hedefimiz-butun-maclarimizi-almak-FS7BzOZ4.jpg](https://habertunceli.com/wp-content/uploads/2023/05/ahmet-nur-cebi-birinci-hedefimiz-butun-maclarimizi-almak-FS7BzOZ4-678x381.jpg)
Bu yıl 69’uncusu düzenlenen ve sporun en iyilerini belirleyen Gillette & Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Töreni, Volkswagen Arena’da düzenlendi. Ödül töreni öncesinde Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Gillette & Milliyet Yılın Sporcusu Ödül Töreni’nin önemine dikkat çeken Ahmet Nur Çebi, “Spor medyası kamuoyunun çok dikkatinde olan bir medya. Değerli bir gece yaşayacağız bu akşam. Yine fair-play ödüllerİ de verilecek” diye konuştu.
“HEDEFİMİZ BÜTÜN MAÇLARIMIZI ALMAK”
Hedeflerinin bütün maçları kazanmak olduğu belirten Ahmet Nur Çebi, “Bizim hesabımız çok basit; birinci hedefimiz bütün maçlarımızı almak. Artık diğerleri puan kaybederse gerçekten hak ettiğimiz yerde olacağız” ifadelerini kullandı.
Bir yanıt bırakın